Księga Zasłużonych Techników NOT w Łodzi

Tom I

Księgi Zasłużonych Techników Naczelnej Organizacji Technicznej w Łodzi

  1. Alichniewicz Józef
  2. Argasiński Stanisław
  3. Bachman Bolesław
  4. Badziak Mieczysław
  5. Balasiński Tadeusz
  6. Bobrowski Wacław
  7. Bogusławski Lech
  8. Bolanowski Bolesław
  9. Borowicz Jerzy
  10. Borowiecki Stanisław
  11. Bratkowski Władysław
  12. Chilarska Zofia
  13. Chmieliński Marian
  14. Cholewa Edmund
  15. Chwalibóg Marian
  16. Ciepliński Eugeniusz
  17. Czacki Jerzy
  18. Czekalski Roman
  19. Dąbrowski Czesław
  20. Dembiński Zbigniew
  21. Dobrzycki Jan
  22. Domaradzki Julian
  23. Drążkiewicz Jerzy
  24. Dula Henryk
  25. Dyakowski Stanisław
  26. Dzierzbicki Stanisław
  27. Filipczyński Wacław
  28. Filipowicz Wacław
  29. Frankiewicz Stanisław
  30. Friedrich Jerzy
  31. Gilewski Tadeusz
  32. Godycki-Ćwirko Tadeusz
  33. Gosztowt Wacław
  34. Górski Mieczysław
  35. Grefkowicz Wiktor
  36. Griouk Sergiusz
  37. Gruszecki Wacław
  38. Grzybowski Fabian
  39. Iwanow Mikołaj
  40. Jabłkiewicz Jerzy
  41. Jajeśniak Henryk
  42. Jakubowska Jadwiga
  43. Jankowski Alojzy
  44. Jankowski Władysław
  45. Jarzębiński Kazimierz Bronisław
  46. Jasiński Eugeniusz
  47. Jezierski Eugeniusz
  48. Jędryka Tadeusz
  49. Jędrzejewski Jerzy
  50. Kacprzak Franciszek
  51. Kałużny Władysław
  52. Kaszuba Zdzisław
  53. Kławsuć Włodzimierz
  54. Knabe Bolesław
  55. Kocięcki Jan
  56. Kociński Oktawian
  57. Kopczyński Zbigniew
  58. Korasiewicz Jan
  59. Korkuć Zdzisław
  60. Kornberger Zbigniew
  61. Korytowska Anna Honorata
  62. Kosiński Mieczysław
  63. Koszański Wacław
  64. Kotnowska Zofia
  65. Kowalczyk Wacław
  66. Kowalewski Mirosław
  67. Królikowski Jan
  68. Kulczycki Eugeniusz
  69. Kulczyńki Zdzisław
  70. Kuydowicz Ludwik
  71. Kwiatkowski Marian
  72. Kwiatkowski Zygfryd
  73. Leończyk Antoni
  74. Leszczyński Jerzy Leonard
  75. Ludwicki Zbigniew
  76. Łapińska Irena
  77. Łapiński Józef
  78. Majewski Edward
  79. Majewski Jerzy
  80. Malinowski Leon
  81. Malinowski Marian
  82. Malisiewicz Mirosław
  83. Mamiński Marian
  84. Marciniak Michał
  85. Markiewicz Edward
  86. Medwadowski Janusz
  87. Meisner Józef Stanisław Ryszard
  88. Michałkiewicz Paweł
  89. Michelis Bronisław
  90. Mieszkowski Marian
  91. Milczarek Tadeusz
  92. Mińkowski Aleksander
  93. Molek Stefan
  94. Napiórkowski Jan
  95. Niewiara Piotr Edmund
  96. Nowakowski Eugeniusz
  97. Olsek Mieczysław
  98. Olszewski Zbigniew
  99. Ostrowski Mieczysław
  100. Pacałowski Alfred
  101. Palma Stanisław
  102. Patora Feliks
  103. Pełczewski Władysław
  104. Pełka Stanisław
  105. Pęczek Henryk
  106. Pięta Stanisław
  107. Pilarski Jerzy
  108. Polański Wacław
  109. Ponimasz Franciszek
  110. Postolski Jacek
  111. Prindisz Paweł
  112. Przyłucki Jan
  113. Pustelnik Czesław
  114. Raczyński Henryk Aleksander
  115. Radowski Antoni
  116. Rawluk Józef
  117. Reszka Jan
  118. Rymanek Stanisław Czesław
  119. Ryżycki Józef
  120. Siegert Aleksander
  121. Siejka Jerzy
  122. Słomczykowski Jerzy
  123. Smoczkiewicz Ludwik
  124. Sochor Bronisław
  125. Sosnowski Dionizy
  126. Strusiński Władysław
  127. Sułocki Jerzy Teodor
  128. Szantyr Igor
  129. Szatkowki Mieczysław
  130. Szloser Wiesław
  131. Szmelter Wojciech
  132. Szoslad Janusz
  133. Szreniawski Janusz
  134. Szucht Edward
  135. Szuflet Włodzimierz
  136. Szumski Józef
  137. Szwarcsztajn Edward
  138. Szymankiewicz Zygmunt
  139. Szyszko Teodor
  140. Tesławski Konstanty
  141. Tomaszewski Ryszard
  142. Trzaskowski Stanisław
  143. Ulanicki Marceli
  144. Walczak Władysław
  145. Wawrzyński Czesław
  146. Wereszczyński Jan
  147. Werner Jerzy
  148. Wieczorek Zofia
  149. Wieromiej Michał
  150. Więźlak Włodzimierz
  151. Wilmański Stefan
  152. Winczakiewicz Andrzej
  153. Wisz Witold
  154. Wizner Karol
  155. Włodarczyk Wacław
  156. Woliński Jan
  157. Wrężeł Marian
  158. Wrocławski Zbigniew
  159. Zabierowski Władysław
  160. Zabolski Bogusław
  161. Zagórowski Henryk
  162. Zagrodzki Stanisław Makary
  163. Zrobek Alojzy
  164. Żarycki Zbigniew
  165. Żebrowski Jacek
  166. Żurek Witold
  167. Żyliński Tadeusz

 

Tom II

Księgi Zasłużonych Techników  Naczelnej Organizacji Technicznej w Łodzi

  1.  Dworczyk Stanisław
  2.  Jabłoński Michał
  3.  Gałecki Wacław
  4.  Sucharzewski Stanisław